צימרים בכנרת בשילוב דיקור סיני

לא מעט אנשים המנהלים אורח חיים עמוס ותובעני מדווחים על ירידה בכושר הגופני ובמצב הרוח. השגרה המעייפתוריבוי המשימות אינםם מניחים לרגע עד שהמערכת קורסת. מה אפשר לעשות במקרה הזה? במקרה בו המערכת קורסת יש לחשוב על יציאה לחופשה. צימרים בכינרת או בית מלון? כשזה נוגע לחופשה מפנקת אין ספק כי צימרים בכינרת עונים על ההגדרה. צימרים מאפשרים לנו לברוח מהשגרה ולהתמסר לרוגע. בכינרת ניתן למצוא צימרים רבים המספקים הנאה רבה. בצימרים ישנן דרכים שונות להירגע כמו למשל, ליהנות בבריכת שחייה או ליהנות משירות חדרים מפנק.                                       

נפלאות הדיקור

אחת האטרקציות אותה מציעים בעלי צימרים בכנרת היא חופשה בשילוב דיקור סיני. שיטת דיקור סיני נחשבת לשיטת טיפול עתיקת יומין שבמהלך השנים תפסה פופולריות רבה. ברוב המקרים משמש דיקור סיני לצורך טיפול במחלות שונות, אך גם כאמצעי רגיעה. במהלך הטיפול ננעצות מחטים קטנות באזורים שונים בגופם של המטופלים. אותן מחטים מסייעות לזרימת הדם וגורמות להשתחררות של חומרים שונים בגוף המסייעים לשיכוך כאבים.

איך זה עובד בפועל? נקודות הדיקור ממוקמות מעל ערוצי אנרגיה שונים בגוף המכונים מרידיאנים. כל המרידיאנים מתחילים בנקודה מסוימת ושולחים תעלות משנה לאיברים שונים בגוף. דיקור סיני יכול להשפיע על האיברים הפנימיים ועל מערכות בגוף.

 המחטים מסייעים למטופלים להרגיש טוב יותר. בעלי צימרים בכינרת הבינו כי היום לא מספיק להציע לאנשים שכשוך בבריכה אלא יש להציע לאנשים טיפולים המסייעים לגוף ולנפש.

הטיפול- בהתאם לכל מטופל

כפי שהזכרנו קודם לכן, בעלי צימרים בכינרת רואים חשיבות רבה בהבאת טיפולים חדשניים לקהל הלקוחות שלהם. טיפול של דיקור סיני הינה שיטת טיפול הנמשכת כ45 דקות ובמקרים מסוימים כשעה ורבע. בהתאם לאופי הטיפול. ישנן שיטות טיפול שונות כאשר כל אחת מהן מתאימה למטופל. ישנן שיטות דיקור שונות

  • שיטת האיזון: שיטת  האיזון מבוססת על תורת מאסטר טונג צ’ינג צ’נג מי שנחשב למטפל הגדול ביותר בטייוואן. מטרתה של של השיטה היא לאזן את הגוף, כאשר המחטים לא מוחדרות בקרוב למקום אלא רחוק. שיטה זו מאפשרת למטופל לראות תוצאות באופן מיידי. כמו כן טיפול באמצעות השיטה אינו כרוך בכאב.
  • שיטת חמשת היסודות: שיטת חמשת עושה שימוש בחמשת היסודות( מתכת, מים עץ, אש ואדמה) המהווים חלק חשוב ברפואה הסינית למטרות טיפול. שיטת טיפול זו טובה לטיפול בבעיות נפשיות או רגשיות.

האם הטיפול כרוך בכאב?

כאשר אנו שומעים את המונח דיקור סיני, יש להניח כי מתגנבות לראשנו מחשבות בנוגע לעוצמת הכאב. יחד עם זאת, דיקור סיני ידועה כשיטת טיפול בה אין כאב ואף אין תופעות לוואי. במידה ואתם מתכננים חופשה בכינרת, יש לוודא עם בעלי צימרים בכינרת אודות צוות המטפלים- כך יהיה ניתן להבטיח כי הטיפול יהיה באיכות גבוהה.

אם יש לכם רגישות, כדאי לבחור מטפל שקשוב לצרכים. יש מי שיסבלו מתופעות לוואי שונות כגון כאבי ראש, חולשה, עייפות או התגברות של כאבים קיימים. יחד עם זאת, רוב התופעות עוברות תוך כמה ימים וניתן לשוב לשגרת החיים ללא חששות.