חוטים נספגים לטיפול פנים

טיפול בחוטים נספגים הוא טיפול חדשני בתחום הקוסמטיקה הרפואית. בעבר, אנשים היו נעזרים בהתערבות כירורגית על מנת שיהיה ניתן להשיב את מעגל הנעורים. במשך השנים התגלו פתרונות ואפשרויות אחרות לטפל בקמטים בפנים, נכון להיום אפשר להגיע לתוצאות דומות ואף משופרות ללא התערבות של ניתוחים ובפרט כאשר העניין נוגע לתופעות קוסמטיות, שלא בהכרח קשורות בטיפולים בתערבות המחט או החיתוך.

אנו נמצאים בתקופה בה ניתן למצוא פתרונות רבים ומגוונים שלא מצריכים התערבות של ניתוח, טיפולים בהרדמה מלאה או פתרונות אחרים שלא תמיד מתאימים לסוג הקהל המחפש להצעיר את עורו ולשמור על המראה היפה. חוטים נספגים נכנסים בדיוק במשבצת הזו, ובאים לענות על צורך בסיסי של לשמור את העור צעיר, אך ללא מהלכים דוגמת ניתוח, או סדרות ממושכות של טיפולים בלתי נגמרים.

כיצד זה פועל- טיפול בחוטים

טיפול בחוטים נספגים מהווה דוגמא לשימוש חדשני בתחום הרפואה. למעשה מדברים על מיצוק העור המדולדל וכל העניין ללא התערבות כירורגית כזו או אחרת. אזורים שונים בגוף יכולים להנות מתוצאות יעילות ומפתיעות באמצעות טיפול חדשני שלא מחייב טיפולים ארוכים, פולשניים ומתמשכים כבעבר. חוטים נספגים מדברים על עיצוב האזור של הצוואר, הסנטר, הלסת, הלחיים, הגבות ועוד. שיפור של מראה הפנים לרבות שיפור קמטים שרק סכין המנתחים יכול היה להם. תיקונים של השפה, עיניים, הבעות ואפילו טיפולי צלוליט קשים. היכולת של הקוסמטיקאים המקצועיים  למצק את העור, הינה יכולת הבאה לידי ביטוי גם באזור של הידיים, ירכיים פנימיות ואפילו ישבן. החוטים אכן תפסו תאוצה והם הותירו את סכין המנתחים הרבה מאחור. ראוי לציין ולהגיד כי הטיפול תורם לטיפול כמעט מושלם של העור. העור הופך חלק והתוצאות נשמרות לאורך זמן, ובצורה מפתיעה ביעילותה. הזדקנות העור? לא כאשר מכירים מקרוב את פועלם של החוטים.

טיפול בחוטים- כך זה עובד

כיצד עובדים הדברים? למעשה מדברים על חוטים רפואיים דקיקים המוחדרים אל מתחת לעור. הם מוחדרים לאזור הטיפול על פי בדיקה ראשונית. לאחר שהחוטים מוחדרים לעור, הגוף מייצר שכבות קולגן, אשר במרוצת הזמן ימיסו את החוטים לחלוטין כבר לאחר כחצי שנה, אך ההשפעה של החוטים תישמר למשך שנים קדימה. התהליך כולו סטרילי, בריא ונקי. בעקבות פעולות הגוף החוט עצמו מתפרק בהדרגה והופך מימי ונעלם תוך חצי שנה מיום הטיפול. מכאן שהוא מאפשר ייצור של סיבי קולגן-סיבים אלו הם למעשה אחראים לגמישות ומבנה עור הפנים. התוצאה? עיבוי העור, מראה רענן ומתוח ושמירה לאורך זמן.

במה מטפלים החוטים?

החוטים הנספגים מטפלים בבעיות עור רבות, התרופפות עור הפנים, קמטים, מרקם עור לא אחיד, סנטר כפול, רפיון הבטן ועוד. הטיפול אינו טראומתי וללא כאב. ותהליך ההחלמה שלו מהיר. הטיפול עצמו משולב עם כמה טיפולים אסתטיים וניתן לשלב בוטוקס או אפילו מילוי קמטים.