נומרולוגית – דרך לאבחון בעיות ועזרה בחיים

בתורת הנומרולוגיה מייחסים אנרגיה למספרים ולאותיות. בהנחה ששום דבר אינו מקרי בעולמנו, ליום הלידה שלנו יש משמעות והוא לא סתם נבחר עבורנו.

המספרים והאותיות מייצגים אותנו – לשם שלנו ותאריך לידתנו פרשנות מיוחדת של תורת הנומרולוגיה.

מפה נומרולוגית  – יש אפשרות לתת לנו מפה של התכונות המאפיינות אותנו כבני אדם והפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחד מאיתנו. מפה נומרולוגית יכולה לעזור לנו להבין את התכונות שלנו טוב יותר, לתת תמונה בהירה יותר על מה שקורה לנו , תהליכים שאנו עוברים ותוך ההבנה הזו לעזור לנו לקבל החלטות נכונות עבורנו לתקופה הנתונה.

למספרים  משמעות מיסטית- לכל מספר יש משמעות אנרגטית. למספרים משמעות בערכים של בין אחד לעשרים ושתיים. החישוב הוא שכל מספר מעל תשע נספר בסכום החיבור שלו – כלומר תאריך לידה של עשרים ושתיים בחודש ייחשב למספר 4 – אשר יש לו את המשמעות הייחודית שלו אצל הנומרולוגית. לכל נומרולוגית יש את הפרשנות האישית שלה למספר המסוים לפי הקבוע במשמעות הכללית של המספר.

יש כמובן שימוש באינטואיציות וניסיון אישי של הנומרולוג או נומרולוגית לפי ניסיון חייהם. כך שנוכל לקבל דעה של נומרולוגית מזווית ראייה שלה – זו הסתכלות אישית ביחס לאדם אותו היא מנתחת ומנסה לעזור לו, כמובן בהתאם למטרותיו בחיים, לדרכו ולהבנתו.

מי שניצב בפני פרשות דרכים, אתגרים, משברים נפשיים ואישיים יכול למצוא דרכו דרך המספרים.

נומרולוגית יכולה לעזור לכם למצוא את השביל הנכון לכם בחיים ולהחליט החלטות חשובות ממקום של רוגע ושמחה ולא של פחד ולחץ.