הקשר בין דיקור סיני לניתוחים פלסטיים

אם בעבר ניתוחים פלסטיים היו נעשים במקרים רבים בהיחבא, הרי שבימינו הם הופכים יותר ויותר נפוצים ורוב העוברים אותם מתגאים בהם ומציגים לראווה את תוצאותיהם. בין אם נרצה בכך ובין אם לאו, אנחנו חיים בעולם שבו לחזות החיצונית יש השפעה רבה על הדימוי העצמי, ואם ישנם הליכים רפואיים המסייעים לנו להיראות טוב יותר ורופאים איכותיים שמשכילים להעניק לאדם מראה משופר ולא מאולץ – בהחלט ניתן לנצל זאת.

במקביל כדאי להתוודע לאופציה נוספת לשיפור איכות החיים – דיקור סיני (אקופונקטורה). במקרים רבים מהווה האקופונקטורה מוצר משלים ותוספת מבורכת לניתוחים פלסטיים, הן לקראתם, על מנת להפיג את החששות (שבאופן טבעי פוקדים את רוב בני האדם הנמצאים לפני ניתוח, גם אם הוא נחשב בטוח ואחוזי ההצלחה בו גבוהים), ובעיקר אחריהם – על מנת להעצים את האימפקט וליהנות לא רק ממראה טוב יותר אלא גם מבריאות טובה יותר, פיזית כמו גם נפשית.

דיקור סיני לקראת ניתוח

ניתוחים פלסטיים בימינו הם הליכים בטוחים כמעט לחלוטין (אף הליך רפואי, ובפרט לא אלה הכירורגיים המתבצעים תחת הרדמה מקומית או מלאה, אינו בטוח ב- 100% וחשוב לדעת זאת). כשמדובר בכירורגים פלסטיים ותיקים ועתירי ניסיון דוגמת ד”ר איצקסון, אפשר להיות סמוכים ובטוחים שנמצאים בידיים טובות – ובכל זאת, באופן טבעי, ישנם גם חששות.

החששות הם לא רק מפני ההרדמה (רובנו אוהבים להיות בשליטה, והרדמה מערערת את הביטחון שלנו), תופעות לוואי שעלולות להיווצר במהלך הניתוח (זיהומים, שטפי דם וכמובן כאבים: ניתוחים פלסטיים בדרך כלל מייצרים מידה מסוימת של כאב) או נזק חמור יותר – אלא גם מפני כישלון של הניתוח במובן שהתוצאה הסופית לא תהיה זו המיוחלת והרצויה.

דיקור סיני מאזן ומטייב את זרימת הצ’י, אנרגיית החיים, בכל הגוף ומשרה על האדם שלווה. בנוסף, הטיפול, המסתמך על תורה סינית עתיקת יומין שמבחינתה גוף ונפש הם אחד, מאפשר לאדם לקבל את עצמו ולקבל את המציאות גם כשהיא לא מושלמת או בדיוק כפי שהוא רוצה – ומבחינה זו האקופונקטורה היא הכנה מצוינת לניתוחים פלסטיים (לפרטים נוספים בקרו באתר) ותורמת רבות לשביעות הרצון מהם (כמובן שרצוי גם לעבור את הניתוח אצל איש מקצוע מיומן הקשוב לרצונות מטופליו דוגמת ד”ר איצקסון כך שהתוצאה אכן תהיה קרובה לזו עליה הם חלמו).

דיקור לאחר ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים – בין אם מדובר בהגדלת חזה, שאיבת שומן, מתיחת בטן, הרמת עפעפיים או כל הליך אחר – משפרים במידה ניכרת את המראה החיצוני של האדם, וכאמור תורמים לא מעט גם לחיזוק הדימוי העצמי והביטחון העצמי.

יחד עם זאת המראה החיצוני אינו חזות הכל, וכדאי לנצל את השינוי החיצוני לשינוי כולל יותר, כלומר להשתמש בניתוח הפלסטי – אירוע משמעותי לכל הדעות – כמקפצה לחיים נכונים יותר באופן כללי.

אקופונקטורה תורמת לכך בכמה מישורים: ראשית, היא מבטיחה התגברות על מצוקות שונות, מאלרגיות ומיגרנות, דרך כאבי גב וכלה במחלות עור ובעצם כמעט כל מחלה או בעיה פיזית. בנוסף, היא מפוגגת ביעילות חרדות ומתחים, ומשרה שלווה מבורכת.

תרומה נוספת של האקופונקטורה לאיכות החיים היא בשיפור איכות השינה – דיקור סיני יעיל מאין כמותו כנגד הפרעות שינה, והרי ידוע עד כמה חיונית מנוחה מלאה לגוף ולנפש.

לאחר ניתוח פלסטי דוגמת שאיבת שומן או מתיחת בטן ניתן ליהנות מאקופונקטורה בנקודות הידועות כמסייעות להרזיה: הדיקור משפר את תפקוד האיברים המהווים חלק ממערכת העיכול, ובפרט הטחול, ובכך עוזר לאדם שניתוח פלסטי הפך אותו חטוב יותר לשמור על המראה החדש. לצד הטיפול באיברים הנ”ל מתבצע דיקור ב- 4 נקודות ספציפיות הנמצאות באוזן.